MBR60100CT-E3/45 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MBR60100CT-E3/45
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Semiconductors MBR60100CT-E3/45 Product Category: Schottky Diodes & Rectifiers RoHS: yes Product: Schottky Rectifiers Peak Reverse Voltage: 100 V Forward Continuous Current: 60 A Max Surge Current: 350 A Configuration: Dual Common Cathode Forward Voltage Drop: 1 V Maximum Reverse Leakage Current: 100 uA Operating Temperature Range: - 65 C to + 175 C Mounting Style: Through Hole Package / Case: TO-220AB Factory Pack Quantity: 1000